Ženy se po zisku pěti bodů ze čtyř utkání posunuly na osmé místo

K utkání 8. a 9. kola přivítaly ženy na své palubovce týmy Chomutova a Litvínova. K následující dvojutkání potom vycestavaly na sever, konkrétně do Mladé Boleslavi a České Lípy.

1.Fbk Tábor - SK Bivojky Litvínov 5:4pp (2:1,2:1,0:2,1:0)

branky a asistence: Kratochvílová Martina (Smržová), Smržová, Blovská (Dvořáková), Tkadlecová (Pavlíková), Kratochvílová Martina (Hrnečková)

Dobrý začátek, horší konec. Tak nějak by se dal shrnout tento zápas. První polovinu utkání byla lepší domácí děvčata, druhou půlku hostující. Střetnutí tak asi spravedlivě dospělo až do prodloužení. Vítěznou branku a bod navíc potom Táboru vystřelila v čase 3:18 Martina Kratochvílová.

1.Fbk Tábor - Florbal Chomutov 0:5 (0:2,0:1,0:2)

Chomutovské hráčky byly po celý zápas lepší, využívaly šance a do brány postavily zeď jménem Martina Lerchová. Ta nedovolila domácím vstřelit byť jedinou branku a Chomutov si zaslouženě odvezl pohodlnou výhru 5:0.

Florbalová akademie MB - 1.Fbk Tábor 5:2 (3:0,2:1,0:1)

branky a asistence: Dvořáková (Čížkovská), Křivánková (Turanská)

Zápas na palubovce jednoho z největších favoritů sliboval těžký zápas. To se potvrdilo hned v 11. vteřině, kdy se domácí tým ujal vedení. Děvčata ale ukázala, že hrát se dá s každým, nehledě na postavení v tabulce. Při troše štěstí navíc se mohlo dokonce pomýšlet na nějaké body. To se bohužel nestalo a tak si tři body připsala Mladá Boleslav.

FBC Česká Lípa - 1.FbK Tábor 6:11 (2:3,2:4,2:4)

branky a asistence: Blovská, Tkadlecová (Dvořáková), Křivánková (Trsková), Dvořáková (Tkadlecová), Blovská (Tkadlecová), Blovská, Dvořáková (Čížkovská), Křivánková (Turanská), Tkadlecová (Turanská), Křivánková (Turanská), Tkadlecová (Čížkovská)

Konečně zápas, kdy se holkám podařilo vstřelit větší počet branek a využít tak šance. Lípa se však nedala a i ona měla spousta šancí a střel. Tři body se však stěhovaly na jih Čech. V tabulce to ženám pomohlo, i když jen o skóre, k posunu na pěkné osmé místo.

sestava: G - Soldátová, Hnojnová; Vrtišková, Smetanová, Čížkovská, Kratochvílová Inka, Dvořáková, Příhodová, Kroupová, Ondráčková, Blovská, Smržová, Hrnečková, Pavlíková, Křivánková, Trsková, Tkadlecová, Kokrdová

Ženy se v dalších zápasech představí divákům na domácí palubovce a to o víkendu 3.-4.12. V sobotu změří síly s týmem FBC Štíři Č. Budějovice (v 18:00) a v neděli zavítá do Sezimova Ústí tým FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (v 15:00).


Partneři

    


Internetové obchody