Ženy stále neporaženy! První bodová ztráta už ale přišla

V prvních dvou listopadových víkendech odehrály ženy 4 utkání - a nevedly si vůbec špatně. Nejprve v Jindřichově Hradci zdolaly Písek a domácí Slovan, aby pak za týden v domácím prostředí porazily Dačice a bohužel pouze remizovaly se Světlou nad Sázavou. Více se dozvíte v následujících řádkách.

Turnaj v Jinřichově Hradci 1.11.2015

1.FbK Jiskra HB Tábor  - FBC Sokol Písek 6:1 (1:0,3:0,2:1)

branky a asistence: Kolouchová Jana (Kopicová Šárka), Křivánková Karolína (Šonková Jana), Kokrdová Lenka, Křivánková Karolína (Adamcová Jana), Šonková Jana (Adamcová Jana), Šonková Jana (Hnojnová Eliška)

Ač to podle výsledku vypadá na poněkud jednoznačný zápas, nebylo tomu tak. Písek nehrál vůbec špatně, ba naopak, v některých pasážích byl lepším týmem. Naštěstí se veškeré nebezpečí podařilo ubránit a vstřelit nějakou tu branku k výhře.

FK Slovan Jindřichův Hradec - 1.FbK Jiskra HB Tábor 4:5 (2:3,0:1,2:1)

branky a asistence: Šonková Jana (Ondráčková Lucie), Křivánková Karolína (Šonková Jana), Šonková Jana (Kolouchová Jana), Šonková Jana (Teclová Hana), Šonková Jana

Tady byl soupeř jednoznačně lepším týmem a jen střelecké vzepětí Jany Šonkové znamenalo tři body pro nás.  Příště se bude muset předvést mnohem lepší výkon, aby bylo možno pomýšlet na další body.

sestava: G - Ondráčková Lucie (1.zápas), Hnojnová Eliška (2.zápas) ; Adamová Kateřina, Kopicová Šárka, Adamcová Jana, Teclová Hana, Kolouchová Jana, Longinová Vendula, Šonková Jana, Křivánková Karolína, Kokrdová Lenka

Turnaj v Sezimově Ústí 7.11.2015

1.FbK Jiskra HB Tábor - TJ Centropen 5:2 (0:0,2:1,3:1)

branky a asistence: Ondráčková Lucie, Dvořáková Martina (Křivánková Karolína), Šonková Jana (Křivánková Karolína) , Dvořáková Martina (Křivánková Karolína), Dvořáková Martina (Šonková Jana)

První zápas v domácím prostředí nabídl pohledné utkání s kvalitním soupeřem. Naštěstí máme v týmu talentované juniorky, které tentokrát přispěly velkou měrou k výhře, zvláště pak Martina Dvořáková, která zaznamenala hattrick.

1.FbK Jiskra HB Tábor - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 2:2 (1:1,1:1,0:0)

branky a asistence: Smetanová Štěpánka (Longinová Vendula), Šonková Jana (Smetanová Štěpánka)

První ztráta bodů v sezoně. Nemuselo tomu tak být, ale střelecká nemohoucnout a vynikající golmanka soupeře byly proti. Snad to byla ztráta poslední, i když do další části sezony to bude těžké, ženy jsou na druhém místě (mají o dva zápasy méně než první J.Hradec) a všichni se na ně budou chtít vytáhnout.

sestava: Hnojnová Eliška (1.zápas), Soldátová Jana (2. zápas) ; Vrtišková Marie, Smetanová Štěpánka, Antolová Nikola, Pavlíková Tereza, Ondráčková Lucie, Longinová Vendula, Dvořáková Martina, Šonková Jana, Křivánková Karolína, Kokrdová Lenka

Další utkání odehrají ženy příští víkend - 28.11. v Ledči nad Sázavou, kde jim za soupeřky budou týmy FBC Sokol Písek (12:00) a Fbc Rebels České Budějovice (15:00).