Ženy v prvních ligových zápasech nezískaly ani bod.

Hned v prvním utkání bylo na programu derby se Soběslaví. Ve druhém zápase potom ženy hostily jednoho ze spolufavoritů soutěže Slavii Plzeň. Bohužel ani jeden zápas se nepodařilo bodovat.

1.Fbk Tábor - Banes Florbal Soběslav 4:5 (2:3,1:0,1:2)

branky a asistence: Hrnečková (Důrová), Křivánková, Křivánková (Tkadlecová), Důrová (Křivánková)

Regionální derby, které divákům nabídlo poměrně pohledný florbal z obou stran. Utkání se Soběslaví bývají v poslední době velmi vyrovnaná a stejně tomu bylo i tentokrát. Štěstí se pro tento zápas nakonec přiklonilo na stranu soběslavských holek, které si tak ze Sezimova Ústí odvezly cenné 3 body do ligové tabulky.

1.Fbk Tábor - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:12 (2:2,0:5,1:5)

branky a asistence: Tkadlecová (Hrnečková), Vrtišková (Dvořáková), Tkadlecová (Dvořáková)

Nedělní zápas dokázaly ženy se soupeřem držet krok pouze první třetinu. Ve druhé potom přišel kolaps a od té chvíle byl na hřišti jenom jeden tým. Plzeň si s chutí zastřílela a doslova povozila táborská děvčata, lidově řečeno, na kolotoči. Bohužel i takové zápase se stávají, ale snad tomu nebude příliš často.

sestava: G -  Hnojnová; Vrtišková, Smetanová, Danková, Janoušková, Dvořáková, Důrová, Křiklánová, Tkadlecová, Hrnečková, Pavlíková, Křivánková, Váchová

Ženy v dalších zápasech základní části nejprve v sobotu odcestují na odvetu do Plzně, kde se od 18:30 utkájí s domácí SLAVIÍ, aby pak v neděli ve 12:00 přivítaly na své palubovce na hale v Sezimově Ústí tým SK BIVOJKY Litvínov.