Ženy vyválčily 4 body do tabulky a stále vedou ligu!

Další turnaj se odehrál v "rumovém městě", v Jindřichově Hradci. Naším cílem bylo udržet neporazitelnost - a zejména proti domácímu týmu to neměl být vůbec snadný úkol. Nakonec se to ale podařilo a náskok v tabulce tak zůstává 4 bodový. Naše holky ale mají ještě jedno utkání k dobru.

1.FbK Jiskra HB Tábor  - FBC Sokol Písek 11:0 (3:0,4:0,4:0)

branky a asistence: Šonková Jana (Turanská Magdalena), Kokrdová Lenka (Kolouchová Jana), Křivánková Karolína (Turanská Magdalena), Křivánková Karolína (Turanská Magdalena), Kokrdová Lenka, Turanská Magdalena (Vrtišková Marie), Ondráčková Lucie (Čížkovská Lucie), Ondráčková Lucie (Kolouchová Jana), Turanská Magdalena (Šonková Jana), Hrnečková Monika (Kratochvílová Inka), Kolouchová Jana (Ondráčková Lucie)

Písek dorazil pouze se sedmi hráčkami do pole a na hře to bylo znát. Celý zápas jsme měli po kontrolou a branek mohlo padnout mnohem více, jen proměňovat šance. Písek naopak hrozil pouze sporadicky. Brankářka Hnojnová si tak připsala první čisté konto v sezoně.

FK Slovan Jindřichův Hradec - 1.FbK Jiskra HB Tábor 3:3 (2:2,0:0,1:1)

branky a asistence: Bohatá Kateřina (Kokrdová Lenka), Křivánková Karolína (Turanská Magdalena), Turanská Magdalena (Kolouchová Jana)

Také v tomto vzájemném zápase byl J.Hradec lepším týmem. Většinu zápasu byl na míčku a na naší polovině. Nám ale výborně zachytala brankářka Soldátová, takže i z tohoto souboje jsme vytěžili alespoň bod za remízu. 

sestava: G - Hnojnová Eliška (1.zápas), Soldátová Jana (2.zápas) ; Kopicová Šárka, Kolouchová Jana, Longinová Vendula, Šonková Jana, Křivánková Karolína, Kokrdová Lenka, Vrtišková Marie, Hrnečková Monika, Bohatá Kateřina, Čížkovská Lucie, Kratochvílová Inka, Ondráčková Lucie, Turanská Magdalena


Partneři

    


Internetové obchody